Video o štěstí

1. červen 2015 | 09.45 | rubrika: OSTATNÍ

Chtěla jsem soutěžit o natáčení reklamy s Jesskou u krmiva Brit, ale po tom, co jsem na téma štěstí vybrala to nejhezčí, co nás za 9 let společného života potkalo, zjistila jsem, že video je příliš velké a do soutěže nejde přidat, tak alespoň pro vás, takhle dobře se spolu máme!

http://jesska.rajce.idnes.cz/VIDEA/#Jessie_sestrih_9_let_-_soutez.jpg

V novém

2. červenec 2014 | 13.02 | rubrika: OSTATNÍ

Přestěhovali jsme se! Už asi dva měsíce se musím chovat opravdu dospěle, šetřím, nakupuji, brzy vstávám, brzy usínám, vařím obědy, mažu svačiny a lámu si hlavu nad tím, co mému psovi při těch změnách lítá všechno hlavou, protože Jessinka asi opravdu netuší, jak moc jsme museli s přítelem dřít, aby jsme se takhle pěkně mohli všichni mít.

byt (1) byt

FB sranda  DSC03988

Dneska už se tomu zasmějeme, i když domů chodíme pořád s obavou, jestli Jessinka řádí nebo odpočívá.
Na FB jsem dneska našla velmi vystihující obrázek... 

Narozeniny

20. červen 2014 | 11.22 | rubrika: OSTATNÍ

DSC00783  DSC04105ú

Jessince bylo 14. června už 8 let. Jako každý rok dostala kuřecí dortík s mrkví, který smlsla z nových misek v novém bytě.

Oslavenkyní byla i kralice Máša, kterou máme o nějaký ten týden déle než Jessku. Máša už není moc v kondici, je vážně nemocná, takže se jí snažíme vše akorát ulehčit, aby tady s námi byla, co nejdéle zvládne. Aktuálně už nevidí na jedno oko, na které ji tlačí v hlavičce nádor, ve stejných místech už nemá ani chlupy, takže na zveřejňování fotek už to moc není, ale pořád je to ten mazel, co známe a moc ráda mlsá svoje pamlsky, za kterými se vždy vyklání z klece, div nevypadne. 

žádné komentáře | přidat komentář

Vánoce 2013

23. prosinec 2013 | 20.15 | rubrika: OSTATNÍ

Všem kamarádům a čtenářům Jezevčího blogu přejeme KRÁSNÉ VÁNOCE, ať jste všichni zdraví a šťastní!
Jessinka u stromečku zase šílela, byla tak nadšená, že chtěla rozbalovat všechny dárky, nejen ty svoje, tak jsme ji museli trochu krotit, ale po té co objevila svůj dáreček, byla spokojená a se svým novým prasátkem píská ve svém novém pelíšku ještě několik dní po Vánocích... 

DSC00190ú DSC00215ú

Tedy po "Vánocích" - slavili jsme totiž dřív s celou rodinou a pak znova sami na Štědrý den. Jessie se strašně těšila (mám natočené i video - brzy snad dodám), ale nějaký idiot začal házet petardy, apod., Jesska se dost polekala a s novou hračkou (sloníkem) si ten den ani nehrála, ale nový pamlskovník i s pamlsky si pod stromečkem naštěstí našla, žrádlo je přeci nejdůležitější!

Matyáš s Jessie

22. září 2013 | 20.59 | rubrika: OSTATNÍ

Máme v rodince už téměř měsíční přírůstek a teprve dnes došla řada na seznamování s Jessie. Až na ten uvítací štěkot, který Matyáška stejně nevzbudil, to zvládla na jedničku. Podle toho jak Maty chrupkal, otáčela zvědavě hlavou, takže snad zaregistrovala, že na toho malého človíčka musí dávat pozor. 

blog maty