Směr podzim

20. listopad 2011 | 00.40 | rubrika: Turistika do r. 2012

Podzimní "Turistiku s Jessie" jsme museli kvůli nepřízni počasí z října přesunout na 5. listopadu 2011. Mnoho přihlášených lidí tak zmizelo v nenávratnu a další se nehrnuli. Přesto byla nakonec tato vycházka vzhledem k počtu zúčasněných tou nejlepší. Za to děkuju především Terce, že přišla s nápadem, že Pája přesune kurz agility a vyrazí s námi. Pája to nenechala jen tak, nejen, že vyslyšela prosby, ale pozvala i lidi ze cvičáku. Já pozvala ty z kurzu poslušnosti a najednou šlo 10 psovodů a 11 pejsků.

DSC09117 DSC09009

Krom toho, sešla se doopravdy príma parta, kterou tvoří doopravdy spolehlivé osoby.  Nikdo z přihlášených se neomluvil, všichni (až na ty, co to měly nejblíž - ano myslím sebe) přišly dokonce i včas na místo srazu. Podzimní výprava mohla začít. 

Psí výlet na Konec světa

13. listopad 2011 | 14.04 | rubrika: Turistika do r. 2012

... může za to Jindřiška, chtěla jet vlakem na společnou socializaci s lidmi a pejsky ze cvičáku a místo toho jsem ji doporučila Hamerský vycházkový okruh u Žďáru nad Sázavou. Takže všechno plánování opět padlo na mě (což mi nevadí, plánuju ráda, jen s blížící se akcí stoupá pocit zodpovědnosti a adrenalin v krvi, zvlášť když se někteří snaží změnit plány).

DSC09199 DSC09328
Vlakem se samozřejmě nejelo, na převoz 12 psů a 9 lidí stačily 3 auta. S vymýšlením jak rozdělit psy, aby se po cestě nesežrali a kam je umístit, aby všichni měli pohodlí, byl malý problém, ale zvládly jsme i to. K dokonalosti už chybělo jen slunečné počasí a úspěšný sraz všech přihlášených na cvičáku. Klaplo to výborně!