Na závodech

20. červenec 2011 | 22.09 | rubrika: DOGFRISBEE

Poprvé a asi i naposledy jsem se přihlásila na závody ve frisbee - přesně na disciplínu DogDartbee. Naházela jsem nula nula nic, ale i přes to vedro, co panovalo, byla Jessie velmi snaživá. Byla jsem hrozně nervní, Jessie si moc nenadbíhala, vracela se pomalu a já vlastně přišla na to, že vůbec neumím házet.  

Ostatní závodníci a diváci viděli jezevčíka s frisbee (dle reakcí) asi poprvé, takže jsme měly velkou možnost v nich zanechat nějakou stopu... Vlastně myslím, že se smáli ještě dlouho po té při vzpomínce doma. Rozhodně ale nezapomenou.  Kdo měl však to štěstí, vidět nás po závodech, mohl pochopit, proč jsem se vlastně přihlásila. To už nám to totiž šlo moc pěkně! No jo, i prohrávat se musíme naučit se ctí. 

žádné komentáře | přidat komentář

Trubky team na BPD

18. červenec 2011 | 17.00 | rubrika: Závodní družstvo

30b 30a (Jan Daniel)
autor: pan fotograf Jan Daniel - web

V sobotu 19. 7. 2011 jsme se zúčastnily našich prvních flyballových závodů v kategorii "závody dvojic" na akci Brněnské psí dny. Tým jsme vytvořily společně s Peťou Pekárkovou a její borderkou Casey, což byla správná volba.  Nad názvem jsme přemýšlely dlouho a variant bylo, ale žádná originální... Až nás Ondra označil (ani nevím při jaké příležitosti) s Peťou za trubky. Což pasovalo jako ulité, jsme prostě TRUBKY TEAM!