Jarní flyballové tréninky

25. březen 2012 | 14.18 | rubrika: Tréninky flyballu

Doufám, že je všeobecně známo, že na cvičáku Agility klubu Třebíč netrénujeme pouze agility, ale i jiné psí sporty. Loni bylo flyballových tréninků pomálu, tak jsem navrhla, že bych si to od následujícího roku ráda vzala na starost. Nějakým zázrakem se stalo (hlavně díky zázraku jménem Pája, která se za mě přimluvila), že mi návrh na schůzi schválili a já můžu vést pár úžasných lidí s jejich pejsky. 

DSC01201 DSC01209

Dokonalý relax

5. březen 2012 | 00.40 | rubrika: ZÁŽITKY Z VÝLETŮ

Po dlouhé době (jako obvykle po 14 dnech) se mi naskytl volný víkend, takže co s ním?  Nebylo by fajn konečně vypadnout na chvíli z domu a zapařit ve velkoměstě? Stačí říct "mé nejhezčí žluté krychličce" a domluví mi ubytko a naplánuje program na celý víkend. 

DSC01569 DSC01568 DSC01538

V pátek jsem se tedy vytratila dřív z práce, sbalila věci (Jessie jich měla zase víc, než já), setkala se na nádraží s Peťou a Casey a jely jsme.  Páteční večer už jsme si užívaly ve společnosti Maxe, Rádi, Marťase a našich psů ve Smaltovně a mám ten dojem, že jsem se zase nestihla ani opít a šlo se domů. 

Domů k Rádi, kterou jsem do té doby vůbec neznala a přesto jsem záhy zjistila, že jsem o dost přicházela a že je to nejen úžasný člověk, ale ještě ke všemu má nádherný byt a ... no prostě, kdo z vás by si mě vzal domů, když mě vůbec nezná a předem je upozorněn, že mám zabijáckého a uštěkaného jezevčíka?

komentáře (9) | přidat komentář | přečteno: 123x