Hlídání Luckynky

19. leden 2008 | 18.10 | rubrika: Hlídání psů

P1130992Tentokrát mám s Jessie na starost hlídání Luckynky, kříženky, o kterou se starám pravidelně již několikátým rokem. Teda přesněji, když její majitelé potřebují pomoc, zůstat v déle práci, vyřídit si běhání po úřadech, tak si ji půjčíme a užijeme si společný den. Dřív to bývalo pravidelně jednou týdně a od té doby, co mám Jessie je to dle dohody. Když mám ale prázdniny, mohu si ji půjčovat klidně každý den.

S Jessie jsou velké kamarádky. Dnes jsem je vzala na pořádnou vycházku, na které za kus piškotu obě vzorně poslouchaly. Lítaly jak šílené a během chvilky měly bláto úplně všude. Aby to z nich trochu opadalo, připla jsem si je na rozdvojku, na které umí krásně v klidu chodit a obešla s nimi sídliště. Moc to samozřejmě nepomohlo, spíš to na nich zasychalo... Měla jsem ale štěstí na poslední hromadu sněhu, která ještě nestihla roztát a tak jsem do ní psice vypustila. Očistily se perfektně, domů šly zářivě čisté. (Na rozdíl ode mě.) 

Lucky s Jessine překypovaly energií i doma, takže si hrály ještě dlouhou chvíli, než únavou odpadly. Pár fotek přidáno do GALERIE LUCKY!

žádné komentáře | přidat komentář